ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
    Tréninkový plán
    Zápas
   SEZONA 2016-17
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Zbuzany 10. 3.

::TÝM > Zápas ...

Turnaje - JARO 2019

 Místo Datum
Čas
Poznámka
Umístění
 Neratovice  6. 4. 2019
 ???  r. 2011
 
 Benešov 27. 4. 2019
 ???  r. 2011
 
 Čakovice  1. 5. 2019
8:30
r. 2010
 
 Slaný  18. 5. 2019
 10:00  r. 2011
 
 Benešov  15. 6. 2019
 ???  r. 2011
 
 FC Mělník 22. 6. 2019
9:00
2 týmy 2010+11
 
 
 Mladší přípravka A - JARO 2019 
  
Soupeř Místo Datum Čas Poznámka
FK Kralupy 1901
Pšovka
Sobota 6. 4.
9:15

FK Neratovice-Byškovice A
Byškovice
Neděle 14. 4.
9:00

TJ Sokol Libiš A
Pšovka
Sobota 20. 4.
9:15

VOLNO

27. - 28. 4.


TJ Sokol Obříství
Pšovka
Sobota 4. 5.
9:15

FK Kralupy 1901
Kralupy
Sobota 11. 5.
10:00

FK Neratovice-Byškovice A
Pšovka
Sobota 18. 5.
9:15

TJ Sokol Libiš A
Libiš
Neděle 26. 5.
11:00

VOLNO

1. - 2. 6.


 TJ Sokol Obříství
 Obříství Sobota 8. 6.
10:45
 


Mladší přípravka B - JARO 2019

Soupeř Místo Datum Čas Výsledek
TJ EMĚ Mělník
Pšovka
Sobota 6. 4.
11:00

VOLNO

13. - 14. 4.


FC Lobkovice
Pšovka
Sobota 20. 4.
11:00

SK Vojkovice
Vojkovice
Neděle 28. 4.
11:30

TJ Záryby
Pšovka
Sobota 4. 5.
11:00

TJ EMĚ Mělník
EMĚ
Neděle 12. 5.
9:00

VOLNO

18. - 19. 5.


FC Lobkovice
Lobkovice
Neděle 26. 5.
14:00

SK Vojkovice
Pšovka
Sobota 1. 6.
11:00

TJ Záryby
Záryby
Neděle 9. 6.
9:30


Mladší přípravka C - JARO 2019 

 Soupeř Místo
Datum
Čas
Výsledek
 FK Čechie Kralupy B
Pšovka
Sobota 6. 4.
12:30
 
 FK Neratovice-Byškovice C
Byškovice
Neděle 14. 4.
 9:00  
 TJ Dynamo Nelahozeves
Pšovka Sobota 20. 4.
12:30
 
 VOLNO    27. - 28. 4.    
 Sparta Mratín
Pšovka Sobota 5. 4.
12:30
 
 FK Čechie Kralupy B
Čechie Sobota 11. 5.
11:15
 
 FK Neratovice-Byškovice C
Pšovka Sobota 18. 5.
12:30
 
 TJ Dynamo Nelahozeves
Nelahozeves
Neděle 26. 5.
10:00  
 VOLNO   1. - 2. 6.
   
 Sparta Mratín
Mratín Neděle 9. 6.
10:00
 

Zima 2018/19

Místo
Datum
Čas
Poznámka
Umístění
GJP Mělník 4. 11. 2018 9:00 - 13:00 2010
3./6
 Neratovice 10. 11. 2018
10:00 - 12:00
3 týmy, 2010+2011
18:9
14:9
22:7
 Roudnice nad Labem
24. 11. 2018
9:00 - 14:30
r. 2010
 8./8
 Hamr Braník
25. 11. 2018
8:00 - 12:30
r. 2011
 4./6
Neratovice 2. 12. 2018 8:30 - 12:30 r. 2010
5.-6./7
BIOS Mělník
2. 12. 2018
13:00 - 14:30
2011: Zápas vs EMĚ Mělník
 4:12
 GJP Mělník
8. 12. 2018
9:00 - 13:00
 r. 2011  2./5
 GJP Mělník
8. 12. 2018
13:30 - 16:00
 2010: Zápas vs Vojkovice
 4:6
 Odolena Voda
5. 1. 2019
8:30 - 13:00
2 týmy: 2010+2011
 6. a 7./7
GJP Mělník 12. 1. 2019 9:00 - 13:00 r. 2010
5./6
 GJP Mělník
12. 1. 2019
13:30 - 16:00
2011: Zápas vs Slaný
 5:19
ABC Braník
19. 1. 2019
9:00 - 10:30
2011: Zápas vs ABC Braník
25:5
 BIOS Mělník
20. 1. 2019
9:00 - 10:30
2010: Zápas vs Pšovka 2009
 4:13
 Roudnice nad Labem
26. 1. 2019
9:00 - 14:00
r. 2010
 7./8
 GJP Mělník
27. 1. 2019
9:00 - 13:00
r. 2011
5./6
 GJP Mělník
27. 1. 2019
14:00 - 15:30
2010+2011: FK Čechie Kralupy
 5:9
 Neratovice  9. 2. 2019
 9:00 - 12:00
2011+2012
4./6
 BIOS Mělník
9. 2. 2019
15:00 - 18:00
2010: Zápas vs Roudnice
6:17
 Smečno 10. 2. 2019
9:30 - 11:30
2011: Zápas vs Slaný
 16:18
GJP Mělník 16. 2. 2019 9:00 - 13:00 r. 2010
3./6
6./6
Zbuzany
 10. 3. 2019
14:00 - 18:30
2 týmy: 2010+2011
 4./7
6./7
GJP Mělník
16. 3. 2019
9:00 - 13:00
r. 2011
 2./6
5./6
Hamr Braník 17. 3. 2019 13:15 - 17:15 r. 2010
5./6
BIOS Mělník
23. 3. 2019
9:00 - 11:00
11:00 - 13:00
2010: Zápas mezi sebou
2011: Zápas mezi sebou
 
 Česká Lípa
30. 3. 2019
13:00 - 15:00
3 týmy
 


 

(c) 2017 - FK Pšovka - MINI