ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
    Tréninkový plán
    Zápas
   SEZONA 2016-17
   SEZONA 2017-18
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
MP: Pšovka - Kly 7:5

::TÝM > Tréninkový plán ...

BŘEZEN 2018

Datum
 Akce  Místo Tým  Poznámka
Čtvrtek 1. 3.
 Trénink se sítí

 Všichni 30 minut
Pátek 2. 3. 17:00
Trénink
 Dolní Beřkovice
Všichni
Sraz 16:45
Sobota 3. 3. 9:00
Turnaj
Mělník
2010
 Sraz 8:20
Neděle 4. 3.
Jiná pohybová aktivita

Všichni
 60 minut
Pondělí 5. 3.
Trénink se sítí

Všichni
30 minut
Úterý 6. 3. 16:30/17:40
Trénink
Zvláštní škola
2 skupiny
2010 + 2011
Středa 7. 3. 17:00
Cvičení rodičů s dětmi
Zvláštní škola
2012
Sraz 16:45
Středa 7. 3.
 Trénink se švihadlem   2010+2011
 30 minut
Čtvrtek 8. 3.
Trénink se sítí
 Všichni 30 minut
Pátek 9. 3. 17:00
Trénink
Dolní Beřkovice
Všichni
Sraz 16:45
Sobota 10. 3.
Jiná pohybová aktivita

Všichni
60 minut
Neděle 11. 3.
Jiná pohybová aktivita

Všichni
 60 minut
Pondělí 12. 3.
Trénink se sítí

Všichni
30 minut
Úterý 13. 3. 17:00
Trénink
Zvláštní škola
Všichni
Gymnastika
Středa 14. 3. 17:00
 Trénink Zvláštní škola
2012
Sraz 16:45
Středa 14. 3.
Trénink se švihadlem

2010+2011
 30 minut
Čtvrtek 15. 3.
 Trénink se sítí
Všichni
 30 minut
Pátek 16. 3. 17:00
Trénink - TESTOVÁNÍ
Dolní Beřkovice
 Všichni Sraz 16:45
Sobota 17. 3.  9:00
Turnaj Mělník
2011
 Sraz 8:20
Sobota 17. 3. 13:30
Přátelské utkání
Mělník
2010
Sraz 13:00
Neděle 18. 3.
 Jiná pohybová aktivita
   Všichni  60 minut
Pondělí 19. 3.
Trénink se sítí
   Všichni  30 minut
Úterý 20. 3. 16:30/17:40
Trénink Zvláštní škola
 2 skupiny
 60 minut
Středa 21. 3. 17:00
Trénink
Zvláštní škola
2012
Sraz 16:45
Středa 21. 3.
 Trénink se švihadlem
   2010+2011  30 minut
Čtvrtek 22. 3.
 Trénink se sítí
   Všichni  30 minut
Pátek 23. 3. 17:00
 Trénink Dolní Beřkovice
 Všichni Sraz 16:45
Sobota 24. 3.
 Jiná pohybová aktivita    Všichni 60 minut
Neděle 25. 3. 16:00
Přátelské utkání
 GJP Mělník
2011 Sraz ??
Pondělí 26. 3.
Trénink se sítí

Všichni
30 minut
Úterý 27. 3. 16:30/17:40
Trénink
 Zvláštní škola
2 skupiny
 
 Středa 28. 3. 17:00
Trénink
Zvláštní škola
2012
 
Středa 28. 3. 17:00
 Trénink se švihadlem

2010+2011
30 minut
Čtvrtek 29. 3.
 Trénink se sítí
   Všichni 30 minut
 Pátek 30. 3. 17:00
Trénink
 Pšovka
Všichni
Sraz 16:45
 Sobota 31. 3. 9:00
 Přátelské utkání
GJP Mělník
2010
Sraz 8:30


DUBEN 2018

Datum
 Akce  Místo Tým  Poznámka
Neděle 1. 4.
Dle tréninkového deníku



Pondělí 2. 4.
Dle tréninkového deníku  


Úterý 3. 4. 17:00
Trénink
Pšovka
2010 + 2011
 Sraz 16:45
Středa 4. 4. 17:00
Trénink
Pšovka
2012
Sraz 16:45
Čtvrtek 5. 4.
Dle tréninkového deníku


Pátek 6. 4. 17:00
Trénink
Pšovka
Všichni
Sraz 16:45
Sobota 7. 4. 11:00
Zápas MINI vs Nelahozeves
Pšovka
Dle nominace
Sraz 10:20
Neděle 8. 4.
 Dle tréninkového deníku  

Pondělí 9. 4.
Dle tréninkového deníku


Úterý 10. 4. 17:00
Trénink
Pšovka
2010 + 2011
Sraz 16:45
Středa 11. 4. 17:00
Trénink
Pšovka
2012
Sraz 16:45
Čtvrtek 12. 4.
Dle tréninkového deníku


Pátek 13. 4.
Trénink
Pšovka
Všichni
Sraz 16:45
Sobota 14. 4. 11:00
Zápas MINI vs EMĚ
Pšovka
Dle nominace
Sraz 10:20
Sobota 14. 4. 13:00
 Zápas MP vs Tišice
Tišice
Dle nominace
Sraz 12:20
Neděle 15. 4.
Dle tréninkového deníku


Pondělí 16. 4.
Dle tréninkového deníku


Úterý 17. 4. 17:00
Trénink Pšovka
 2010 + 2011
Sraz 16:45
Středa 18. 4. 17:00
Trénink Pšovka
2012
Sraz 16:45
Čtvrtek 19. 4.
Dle tréninkového deníku


Pátek 20. 4. 17:00
Trénink  Pšovka  Všichni  Sraz 16:45
Sobota 21. 4. 9:15
Zápas MP vs Kly
 Pšovka  Dle nominace
 Sraz 8:35
Neděle 22. 4. 12:30
Zápas MINI vs Vojkovice
Vojkovice
 Dle nominace
 Sraz 11:50
Pondělí 23. 4.
Dle tréninkového deníku


Úterý 24. 4. 17:00
 Trénink
Pšovka
 2010 + 2011  Sraz 16:45
Středa 25. 4. 17:00
 Trénink
Pšovka
2012 Sraz 16:45
Čtvrtek 26. 4.
Dle tréninkového deníku


Pátek 27. 4. 17:00
Trénink Pšovka
 Všichni Sraz 16:45
Sobota 28. 4. 9:15
Zápas MP vs EMĚ
 Pšovka
Dle nominace
Sraz 8:35
Sobota 28. 4. 11:00
Zápas MINI vs Kralupy
Pšovka
Dle nominace
Sraz 10:20
Neděle 29. 4.
Dle tréninkového deníku


Pondělí 30. 4.
Dle tréninkového deníku

 


     

(c) 2017 - FK Pšovka - MINI