ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
    Tréninkový plán
    Zápas
   SEZONA 2016-17
   SEZONA 2017-18
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
MP: Neratovice 4. 2.

::TÝM > Tréninkový plán ...

ÚNOR 2018
Datum
 Akce  Místo Tým  Poznámka
Čtvrtek 1. 2.
 Trénink se sítí
Doma
 Všichni 30 minut
Pátek 2. 2. 17:00
Trénink
 Dolní Beřkovice

Sraz 16:45
Sobota 3. 2.
Jiná pohybová aktivita
  Všichni
 60 minut
Neděle 4. 2.
 Turnaj Neratovice
2010  Sraz 8:20
Pondělí 5. 2.
Trénink se sítí
Doma
Všichni
30 minut
Úterý 6. 2. 16:30/17:40
Trénink
Zvláštní škola
2 skupiny

Středa 7. 2.
Trénink se švihadlem
Doma
Všichni
30 minut
Čtvrtek 8. 2.
Trénink se sítí Doma
 Všichni 30 minut
Pátek 9. 2. 17:00
Trénink
Dolní Beřkovice
Všichni
Sraz 16:45
Sobota 10. 2. 9:00
Turnaj
Mělník
2011
Sraz 8:20
Neděle 11. 2.
Jiná pohybová aktivita

Všichni
 60 minut
Pondělí 12. 2.
Trénink se sítí
Doma
Všichni
30 minut
Úterý 13. 2. 17:00
Trénink
Zvláštní škola
Všichni
Gymnastika
Středa 14. 2.
Trénink se švihadlem
Doma
Všichni
 30 minut
Čtvrtek 15. 2.
 Trénink se sítí Doma
Všichni
 30 minut
Pátek 16. 2. 17:00
Trénink
Dolní Beřkovice
 Všichni Sraz 16:45
Sobota 17. 2. 
 Jiná pohybová aktivita
  Všichni
 60 minut
Neděle 18. 2.
 Jiná pohybová aktivita
   Všichni  60 minut
Pondělí 19. 2.
 Jiná pohybová aktivita    Všichni  60 minut
Úterý 20. 2.
 Jiná pohybová aktivita    Všichni  60 minut
Středa 21. 2.
 Jiná pohybová aktivita    Všichni  60 minut
Čtvrtek 22. 2.
 Jiná pohybová aktivita    Všichni  60 minut
Pátek 23. 2.
 Jiná pohybová aktivita    Všichni 60 minut
Sobota 24. 2.
 Jiná pohybová aktivita    Všichni 60 minut
Neděle 25. 2.
 Jiná pohybová aktivita    Všichni 60 minut
Pondělí 26. 2.
Trénink se sítí
Doma
Všichni
30 minut
Úterý 27. 2. 16:30/17:40
Trénink
 Zvláštní škola
 2 skupiny
 
Středa 28. 2.
 Trénink se švihadlem
 Doma Všichni
30 minut


BŘEZEN 2018
Datum
 Akce  Místo Tým  Poznámka
Čtvrtek 1. 3.
 Trénink se sítí

 Všichni 30 minut
Pátek 2. 3. 17:00
Trénink
 Dolní Beřkovice
Všichni
Sraz 16:45
Sobota 3. 3. 9:00
Turnaj
Mělník
2010
 Sraz 8:20
Neděle 4. 3.
Jiná pohybová aktivita

Všichni
 60 minut
Pondělí 5. 3.
Trénink se sítí

Všichni
30 minut
Úterý 6. 3. 16:30/17:40
Trénink
Zvláštní škola
2 skupiny
2010 + 2011
Středa 7. 3. 17:00
Trénink
Zvláštní škola
2012
Sraz 16:45
Středa 7. 3.
 Trénink se švihadlem   2010+2011
 30 minut
Čtvrtek 8. 3.
Trénink se sítí
 Všichni 30 minut
Pátek 9. 3. 17:00
Trénink
Dolní Beřkovice
Všichni
Sraz 16:45
Sobota 10. 3.
Jiná pohybová aktivita

Všichni
60 minut
Neděle 11. 3.
Jiná pohybová aktivita

Všichni
 60 minut
Pondělí 12. 3.
Trénink se sítí

Všichni
30 minut
Úterý 13. 3. 17:00
Trénink
Zvláštní škola
Všichni
Gymnastika
Středa 14. 3. 17:00
 Trénink Zvláštní škola
2012
Sraz 16:45
Středa 14. 3.
Trénink se švihadlem

2010+2011
 30 minut
Čtvrtek 15. 3.
 Trénink se sítí
Všichni
 30 minut
Pátek 16. 3. 17:00
Trénink - TESTOVÁNÍ
Dolní Beřkovice
 Všichni Sraz 16:45
Sobota 17. 3.  9:00
Turnaj Mělník
2011
 Sraz 8:20
Sobota 17. 3. 13:30
Přátelské utkání
Mělník
2010
Sraz 13:00
Neděle 18. 3.
 Jiná pohybová aktivita
   Všichni  60 minut
Pondělí 19. 3.
Trénink se sítí
   Všichni  30 minut
Úterý 20. 3. 16:30/17:40
Trénink Zvláštní škola
 2 skupiny
 60 minut
Středa 21. 3. 17:00
Trénink
Zvláštní škola
2012
Sraz 16:45
Středa 21. 3.
 Trénink se švihadlem
   2010+2011  30 minut
Čtvrtek 22. 3.
 Trénink se sítí
   Všichni  30 minut
Pátek 23. 3. 17:00
 Trénink Dolní Beřkovice
 Všichni Sraz 16:45
Sobota 24. 3.
 Jiná pohybová aktivita    Všichni 60 minut
Neděle 25. 3. 16:00
Přátelské utkání
 GJP Mělník
2011 Sraz ??
Pondělí 26. 3.
Trénink se sítí

Všichni
30 minut
Úterý 27. 3. 16:30/17:40
Trénink
 Zvláštní škola
2 skupiny
 
 Středa 28. 3. 17:00
Trénink
Zvláštní škola
2012
 
Středa 28. 3. 17:00
 Trénink se švihadlem

2010+2011
30 minut
Čtvrtek 29. 3.
 Trénink se sítí
   Všichni 30 minut
 Pátek 30. 3. 17:00
Trénink
 Dolní Beřkovice
Všichni
Sraz 16:45
 Sobota 31. 3. 9:00
 Přátelské utkání
GJP Mělník
2010
Sraz 8:30

Listopad - březen 2017/18:


     

(c) 2017 - FK Pšovka - MINI