ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
    Soustředění Liběchov
    Junior Teplice 30. 8.
    Libiš 4. 9.
    A: EMĚ 9. 9.
    B: Neratovice 9. 9.
    A: Lobkovice 15. 9.
    B: Lužec 15. 9.
    B: Kralupy 22. 9.
    A: Cítov 23. 9.
    Libiš 25. 9.
    A: Byšice 29. 9.
    B: Obříství 29. 9.
    B: Postřižín 6. 10.
    A: Neratovice 7. 10.
    B: Čechie 10. 10.
    A: Mšeno 13. 10.
    B: Nelahozeves 13. 10.
    A: Mělník 21. 10.
    B: Neratovice 21. 10.
    Turnaj Mělník 4. 11.
    Záryby 4. 11.
    Veltrusy 4. 11.
    Neratovice 10. 11.
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Zápas proti Neratovicím

::SEZONA 2018-19 > Turnaj Mělník 4. 11. ...

První trofej pro náš ročník 2010!

Pšovka - Libiš 0:0
Pšovka - Neratovice 3:0 (2x Javůrek, 1x Plašil)
Pšovka - Zeleneč 1:1 (1x Kořenský)
Pšovka - Kamenný Přívoz 2:0 (1x Sochor, 1x Javůrek)
Pšovka - Roudnice 0:2

Konečně jsme v sychravém počasí vyhledali úkryt tělocvičny a vyzkoušeli si první halový turnaj letošní sezóny. Kluci začali opravdu výborně a zejména první zápas proti Libiši byl možná úplně ten nejlepší na celém turnaji. Následně jsme proti Neratovicím (které ovšem nepřivezly svůj nejlepší tým) po pěkném výkonu vysoko vyhráli. Další 3 zápasy už ale zřejmě zaúřadovala psychika ("ty vado, my bychom dneska mohli něco vyhrát!") a zřejmě i fyzická únava, jelikož se naše hra proměnila v chaos. Sice jsme stále perfektně bojovali (a tak z toho nebyly samé prohry), přestali jsme si ale držet své pozice na hřišti a navíc jsme v přemíře snahy často zcela zapomínali na fotbalová řešení situací. S míčem u nohy jsme pak znova a znova vbíhali do chumlů a já jsem si mohl vlasy vytrhat. Celkově můžu s klidným svědomím říct, že hra v posledních 3 zápasech se svým charakterem nikterak nelišila od toho, co předváděli v sobotu na svém turnaji hráči r. 2012. Z toho radost nemáme, rozdíl by měl být viditelný...

Celkově by pro kluky turnaj a získaný pohár měl být motivací k dalšímu zlepšování. V jarní části sezóny bychom už chtěli od všech bez rozdílu vidět výhradně fotbalové řešení situací. V každé chvíli musí divák vidět, že měl hráč na hřišti nějakou herní myšlenku. A to, jestli se její provedení zdařilo, nebo ne, už není až tak podstatné. Bezmyšlenkový "běh někam" už klukům tolerovat nebudeme, protože nám ukázali, že mají na víc.

Celkově turnaj moc vysokou fotbalovou úroveň neměl, jeho kladem ale byla velká vyrovnanost všech zúčastněných týmů. Jsem přesvědčen, že lepší kluci v této kategorii už dokážou bez problému střílet na branku z 10 metrů (dnes si za celý turnaj nevzpomínám na žádnou branku dosaženou střelou z dálky). Celkově góly padaly především po zisku míče na polovině soupeře a samostatném úniku - jen velmi málo po vlastních vypracovaných akcích. Klukům všech týmů zkrátka scházela větší kvalita. K tomu musím ještě dodat, že nám při akcích od vlastní branky absolutně nešlo nabíhání vpřed. Pokud jsme míč dokázali dostat na našeho nejvysunutějšího útočníka, nikdo další už nenabíhal a všichni situaci jistili zezadu, ačkoli byl míč třeba jenom na polovině hřiště. Na tom musíme hodně zapracovat, tohle byla ultradefenziva... :)

Sportu zdar!


(c) 2017 - FK Pšovka - MINI