ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Vojkovice 22. 4. ...

Vojkovice byly nad naše síly

V sobotu jsme se k našemu prvnímu (odehranému) domácímu zápasu i přes déšť a chlad sešli v hojném počtu. Vzhledem k tomu, že vojkovičtí přijeli pouze v pěti, zůstali mi na střídačce 3 kluci, které jsem se snažil co nejrychleji na hřišti točit, aby nikdo při čekání na dešti nenastydnul, a tak na každého bohužel vyšla poměrně malá porce minut. Doufám aspoň, že se něco naučili na provizorním hřišti, kde trénovali hru 1 na 1.

Co se týče hodnocení samotného zápasu:
Chytání – zvláště Domča a Matýsek předváděli neuvěřitelné zákroky, nezůstávali pouze stát na čáře a vybíhali na míč

Kličkování – Šíma v této činnosti nejlepší, ale potěšilo mě, že skoro každý z kluků měl nějakou nadějnou hezkou akci, bohužel většinou pouze jednu za zápas… nicméně je vidět, že to jde – příkladem budiž krásná a gólem zakončená akce Máry.

Útočení na míč – na tomto musíme zapracovat, často se stává, že se kluci zastaví před protihráčem a čekají, co s nimi provede. V zápase se také neobjevila důrazná hra do těla, kterou předvádějí na trénincích! V tom mě trochu štval Kolja, který často nechával soupeře hrát, nicméně v poslední čtvrtině dal díky svému důrazu náš druhý gól, jen tak dál!

 Rozhodování, herní myšlení – zase pochvala pro Šímu, který zvládá velmi rychle vyjíždět s míčem do volného prostoru. Oceňuji, že brankáři se snaží hledat spoluhráče, kterému by mohli nahrát – je však potřeba se podívat na obě strany! Velká pochvala pro Matýska, který, když viděl, že nemá komu nahrát, sám vyjel s míčem až na polovinu soupeře!

(Ne)pozornost – naše největší slabina, otočení se zády k míči, když soupeř háže aut, zavinilo většinu obdržených branek. Doufám, že si kluci začnou uvědomovat, proč protihráči chodí stále sami na bránu a co je potřeba udělat, abychom tomu zabránili! 

Doufám, že všechny herní činnosti se nám na dalších trénincích a zápasech podaří vylepšit, zaměříme se hlavně na přímočarost, která zdobila kluky a holky z Vojkovic.

Sportu zdar!


(c) 2017 - FK Pšovka - MINI