ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Tišice 13. 5.  ...

Jedeme dál a jedeme rychle!

Máme za sebou další utkání proti silnému soupeři... tedy, především proti jednomu silnému hráči. A opět po týdnu můžeme konstatovat, že to začíná vypadat k světu!

Své dosavadní nejlepší výkony sezóny (a tedy i života) dnes rozhodně předvedli Kuba s Koljou, kteří jsou na tom výborně rychlostně a už si pomalu začínají uvědomovat, jak tu svojí rychlost využít. Dnes z toho bylo plno úniků s míčem i rychlých návratů do obrany a vybojovaných míčů. Domča s Matym se pomalu začínají obsazovat do rolí brankářů, v čemž jim nebráníme, jelikož se zejména v rozehrávce už výrazně zlepšili. Kluci už umí i vyjíždět s míčem a kličkovat, takže to v jejich podání vypadá jako fotbal. Super! Domču musíme odnaučit chytací postoj v podřepu, kvůli kterému nechytí žádnou střelu do horní části branky (viz fotografie) a Máťu zas zkusíme rozpohybovat k ještě lepším brankářským skokům... i když náznaky už tam dneska taky byly!

Páťa dnes v prvním zápase hrál tak, jak jsme zvyklí - dával pozor, bojoval, utíkal soupeřům a pěkně střílel (jeden gól jsem mu sice neuznal, Páťa ho ale o pár vteřin později potvrdil, takže vše, jak má být). Někdy trošku zbytečně obíhal míč, ale na tom už taky pracujeme a zlepšuje se to. Ve druhém zápase byl dneska už trošku unavenější (což se projevilo i na celkovém skóre), příště to ale zase rozbalí v plné parádě!

Na závěr si nechávám Máru, který nás ve svém druhém životním zápase parádně překvapil - nejen, že se nebál mnohem větších soupeřů a bojoval o každý míč... tentokrát jsme už viděli i pokusy o průniky a skvělý brankářský výkon. Velká pochvala! Na závěr Péťa. Je zřejmé, že na další kluky zatím ztrácí, a to zejména v soustředění a chápání hry... ale pokud se bude na tréninku snažit tak, jako tohle úterý, brzy všechno dožene! I on měl dneska dvě pěkné akce - vybojovaný míč po sprintu za míčem a krásnou kličku (!). Potřebujeme, aby tyto momenty nebyly dva za zápas, ale dva za minutu. Tak uvidíme, kdy se na tuhle úroveň dostaneme... :)

Celkově si dnes kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a úsilí, které do hry dali. Trošku jsme si dojem zkazili ve dvou pětiminutovkách, kdy nám úplně odešla pozornost a jenom jsme koukali, co se kolem nás děje. Zároveň si to ale zaslouží pochvalu - ještě nedávno jsme tímto stylem odehráli celý zápas, dnes už to je jenom 10 minut.

Čekají nás ještě 4 zápasy a spousta tréninků, ve kterých kluci můžou ukázat další zlepšení. Důraz budeme klást především na střelu, ve které máme i nadále velké rezervy... a někteří (Dominik) nám dokonce bojkotují kop nártem. Máme co dělat a těšíme se na to!

Sportu zdar!


Pšovka - Tišice 13. 5. 2017

(c) 2017 - FK Pšovka - MINI