ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Roudnice 10. 6.  ...

V posledním zápase sezóny to měli kluci těžké...

...i přesto ale ukázali, že se i nadále zlepšují, a i když tentokrát prohráli výrazným rozdílem, nemají se za co stydět. Co se týká hry, lepší byly rozhodně ty části, kdy jsme hráli pouze ve čtyřech - nikdo na nikoho nespoléhal, hráli jsme dravě a překáželo nám o jednoho hráče míň. Naopak, když nás bylo v poli pět, byly tam momenty, kdy jsme všichni běželi za míčem, ale vlastně na něj nikdo doopravdy nezaútočil - přesně jako v našich začátcích během halové sezóny.

Celkově se ale ve hře objevovalo víc momentů, za které si kluci zaslouží pochválit, než těch, za které si zaslouží vynadat. Velkým plusem je, že ačkoli byli soupeřovi kluci urostlí a silní, naši hráči se neustále snažili kličkovat. Nenechali se odradit neúspěchy a odkopů jsme ve hře viděli už opravdu jen minimum - z toho mám velkou radost. V tomto směru dnes vyčnívali Páťa s Domčou.

Samozřejmě tam byly některé momenty, kdy jsem měl hlavu v dlaních (Péťovo autové vhazování, Matyho rozehrávky od branky, Šímovo odbíhání zády k míči), díky bohu jich je ale čím dál tím míň. Jedním z hlavních herních cílů příští sezóny bude přimět kluky, aby u každé své akce zapojili hlavu a věděli, PROČ provedli danou akci. Zároveň taky musí být schopni vyhodnotit, zda se jim to povedlo a případně, co by mohli při příštím pokusu zlepšit. Zkrátka budeme dělat vše pro to, abychom měli plný tým samostatně myslících hráčů, kteří se dokážou rychle rozhodnout a také si svůj čin obhájí. Tak uvidíme, jak budeme v tomto úspěšní... :)

Dravost na míč tentokrát trochu pokulhávala, některé kličky byly velmi pěkné a chumel jsme občas také rozpustili (někdy dokonce samostatně, většinou ale až po připomenutí). Brankářské výkony byly slušné a střelba penalt vykazuje rozhodně zlepšení (viz Kubova krásná rána - ale stále se nám tam objevují i pakopy bodlem, které bohužel občas skončí gólem :( ).

Je toho hodně, co jsme se už naučili, ještě mnohem víc je toho ale před námi! Těšíme se na další zápasy zase po prázdninách a věříme, že si kluci zapamatují to dobré, co už se jim podařilo do své hry dostat. :)

Sportu zdar!(c) 2017 - FK Pšovka - MINI