ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Neratovice a EMĚ 6. 5. ...

Povedený miniturnaj na Pšovce!

V krásném sobotním odpoledni měli kluci další možnost k vyzkoušení a zlepšení svých fotbalových dovedností. Čekalo nás hned 80 minut zápasů plus další minuty strávené na vedlejším "tréninkovém" hřišti. Vše, jak má být :)

Premiéru si v našem dresu odbyl další hráč. Mára H. se prezentoval nebojácným výkonem a teď už to bude jen a jen lepší! Kluci se snažili hrát fotbal a pokud byla na hřišti ta v současnosti "nejsilnější" sestava, soupeři si moc nezahráli. Zejména zápasy této sestavy proti Botafogu vypadaly jako obléhání Stalingradu. Dlouhé minuty se hrálo v těsné blízkosti soupeřovy branky, v plné "kráse" se ale ukázala v současnosti největší slabina našich kluků - slabá střela. Že to i v tomto věku jde, dokazoval po celou dobu turnaje hráč Botafoga s číslem 10, který (pokud měl možnost) vysílal bomby do horní části branky, a který nám jednou krásnou střelou málem přepůlil břevno! Takže motivace tady určitě je... budeme na tom intenzivně pracovat v následujících týdnech a hlavně taky individuálně přes celé dlouhé prázdniny :) 

Tyto dva desetiminutové zápasy tedy skončily výsledky 1:0 a 0:0, takže žádná extra pastva pro oči diváka... Druhá sestava naopak oba své zápasy prohrála 0:2, takže ta má o motivaci postaráno sama o sobě. Je ale velmi povzbuzující, že už se objevují zápasy, které naši kluci dokáží odehrát se soupeřem zcela vyrovnaně. Pokud by to šlo i nadále tímto tempem, zastavíme se za pár měsíců až na mistrovství světa! Hned za týden nás čeká další postupný krůček v podobě zápasu proti silným Tišicím... doufám, že mě kluci opět mile převapí! :)

Kromě střelby vidíme slabinu také v občasném překážení si našich hráčů mezi sebou. Stává se, že jich je na jednom místě tolik, až si všichni začnou dávat přednost a míč je v tahu. Naopak největší pochvalu za své dnešní výkony zaslouží bezpochyby Fíla, který předváděl parádní průniky, jako jeden z mála (!) dokázal vnímat pravidla (a právě proto taky zahrával všechny naše rohové kopy - ostatní nevěděli, co se děje) a i jako nejútočnější brankář historie se osvědčil výborně.

Všichni ale máme co zlepšovat - Mára dravost, Páťa využití své rychlosti s míčem u nohy, Šíma střelu, Máťa rychlost, Domča s Koljou soustředění v některých fázích hry a Denis orientaci (i když dnes předvedl také několik povedených akcí!). To já jen tak, abychom si nemysleli, že se z nás najednou stali fotbalisti... :)

To je vše, dnes jsem s celou akcí velmi spokojen a těším se na další podobně povedené. Rád uveřejním fotky!

Sportu zdar!


(c) 2017 - FK Pšovka - MINI