ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Neratovice 15. 1. ...

V Neratovicích výborné výkony a spousta vstřelených branek!

15.01.2017

 

Hned dva týmy se nám podařilo dát dohromady na turnaj v nedalekých Neratovicích. Já jsem jejich výkony sledoval spíše z povzdálí z pozice hlasatele a velení jsem předal bráchovi, kterému byl k ruce (stále ještě bezejmenný) krokodýl. Některé části zápasů jsem ale zahlédl, a tak si dovolím krátké hodnocení:

Na dopoledním turnaji ročníku 2010 mě kluci výrazně překvapili. Z pětice hráčů to byl totiž hned pro dva vůbec první zápas v životě a věřím, že si na něj odnesou jen ty nejlepší vzpomínky - Péťa totiž dokázal vstřelit dva góly a Maxík byl vyhlášen naším nejlepším hráčem. I výkony ostatních kluků byly s každým zápasem lepší a lepší a od prvních bodových zisků nás na konci turnaje dělil opravdu jen kousek. Velkou posilou nám byl Vojtík Skřipský, který už trénuje se staršími kluky, a kterému tímto děkujeme za výpomoc! Gratulaci mám i pro Domču, který (ač se mu ráno do bosého fotbalu moc nechtělo) vstřelil svůj první životní gól.

O půl druhé už úspěšní fotbalisté odjeli domů s medailí na krku a nějakou tou sladkostí v ruce, trenéři zdlábli zcela v rozporu se zásadami zdravé výživy párek v rohlíku (ještě, že už při tom sportu namáháme pouze hlasivky), a šlo se na turnaj ročníku 2011. Tento tým, ač věkově mladší, byl přeci jen odehranými turnaji již ostřílenější. I tady jsme mezi sebou ale přivítali jednoho nováčka - poprvé na sebe dres oblékl Luky a věříme, že si turnaj také užil! (Mě osobně v jeho podání zaujala zejména velmi pěkná střela, která však naneštěstí mířila na nesprávnou stranu, a tak se Páťa v bráně musel hodně snažit, aby zabránil Lukyho prvnímu životnímu gólu :)). Kluci srdnatě bojovali a po nepovedeném prvním zápase dokázali remizovat se silným týmem Libiše. Postup do "zlaté" skupiny jim po následující výhře unikl jen o vlásek. To ale není podstatné - co mě velmi těší, jsou výkony kluků. Páťa vyjížděl s míčem u nohy, z toho mám obrovskou radost! Matýsek k pěkným kličkám přidal i nekompromisní střely. Denis svou dravost prokazoval za každých okolností a na všech frontách - a mělo to svá pozitiva a negativa. Do druhé kategorie spadá fakt, že nerozlišoval spoluhráče a protihráče a míč bral zkrátka všem. Do té první pak dozajista patří jeho první životní gól. Super, gratulujeme! No a co se týká dortu, tam se dravost ještě znásobila.. :) Také od Kolji jsem zahlédl minimálně jeden moc pěkný gól, takže jsme celkově s kluky spokojeni!

Věříme, že se turnaj líbil... přeci jen, byla to naše pořadatelská premiéra. Já budu usínat s pěkným pocitem a budu se těšit na další tréninky. Věřím, že kluci taky!

Na závěr jedna prosba: pokud máte nějaké pěkné fotečky, neváhejte mi je poslat, já je rád uveřejním.

Sportu zdar :)

Neratovice 15. 1. 2017

(c) 2017 - FK Pšovka - MINI