ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Mělník 9. 3. ...

Není důležité vyhrát, ale dobře u toho vypadat! :)

09.03.2017

 

A to se nám dnes podařilo dokonale! Na kluky byl v jejich (loupajících se) soupravách moc pěkný pohled, škoda že ten fotbal nám zatím příliš nejde... ale půjde!

I když kluci mají za sebou již několik halových turnajů, tohle byl pro ně tvrdý oříšek. Velmi dobří mělničtí kluci byli nad naše síly, přeci jen jsem si ale myslel, že se kluci předvedou lépe. Strach z novinky a cizích kluků byl ale přímo hmatatelný, a tak jsme zatím ani zdaleka nepředvedli vše, co v nás je. Není se ale čemu divit - kdo byl někdy na našem tréninku, tak ví, že na to zkoušíme jít trochu jinak a kluci se zas až tolik do přímého boje o míč (zatím) nedostanou. Věříme, že naše cesta je správná, a že mělnické kluky během několika málo let doženeme a překonáme. Výkony soupeřových hráčů i brankářů musí být pro naše kluky obrovskou motivací!

Každý, kdo byl na zápase, určitě moc dobře viděl, komu to moc nešlo, kdo si některých gólů v naší síti ani nevšimnul, kdo strávil zápas s rukama v kapsách a kdo si prakticky nekopnul do míče. To na těchto řádcích nemá cenu řešit, určitě se to ale pokusíme s klukama během dalších zápasů vylepšit. Místo si ale opět (a rád) vyhradím pro pochvaly. Domča s Denym (plus částečně Šíma a v posledním zápase i Mára) totiž pochopili (zatím jako první z týmu), že si míč nejprve musí vybojovat, aby mohli předvést, co vše s ním umí. A tak sváděli se soupeři rovnocenné souboje. Odměnou klukům byl vstřelený gól v závěrečné části zápasu. Brzy to pochopí všichni a radosti bude ještě mnohem více!

K další hře jsme si vyhradili i druhé hřiště, kde se snažili zlepšit ti, na které zrovna na hlavním hřišti nezbylo místo. S potěšením konstatuji, že Filda s Páťou už v závěru bojovali o míč tak, že se jich příště každý soupeř bude bát. :)

Takže se těšíme na další zápasy i tréninky a na to, jak se nám kluci budou víkend co víkend před očima zlepšovat!

Sportu zdar!

(c) 2017 - FK Pšovka - MINI