ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Kralupy 1901 2. 6. ...

Přestřelka v Kralupech nám udělala radost!

Na závěr sezóny sezóny jsme dali příležitost předvést se v zápase opět naší nejstarší sestavě. Všichni z kluků, kteří dnes byli na zápase, s námi chodí trénovat již od úplných společných začátků - tedy téměř rok. Byli jsme zvědavi, jak si pohromadě povedou a co všechno nám předvedou. Předzápasový pohovor vypadal nadějně - všichni jsme se shodli na tom, co už umíme a co chceme na hřišti předvést. :)

Velmi brzy bylo jasné, že se bude jednat o souboj kralupského kluka s číslem 7 a naší sedmičky hráčů. Sedm proti sedmi, takže vyrovnané... :) Kluci opět viděli v akci soupeře, který byl svou hrou ještě o třídu výš než my, což je vždy skvělá motivace! Radost mám z toho, že ve druhém zápase už se kluci jeho rychlosti a umění s míčem alespoň částečně přizpůsobili a dokázali mu párkrát sebrat míč. A za rok už ho doženeme i v té práci s míčem a střele!

Co se týče našich výkonů, mám radost, že po suverénně nejlepším domácím hráči následovala v hierarchii výkonů kompletní sedmička našich. Zatím nám nikdo nevystřelil o třídu výš, ale všichni se tak nějak "plíživě" posouvají kupředu. Otázkou je, zda to je dobrá zpráva (zápasy vyhrávají individuality, ne banda průměrných hráčů), jsem ale přesvědčen, že to dobře je. Kluci se stále všichni drží na podobné úrovni, která už navíc není úplně nulová - takže si můžou navzájem o tréninky konkurovat a posouvat se kupředu. Nováčci v našem týmu od nich navíc mohou leccos okoukat. Takže v tomto směru spokojenost.

V minulém utkání předvedl vynikající výkon Páťa, který dnes nebyl tak výrazný (i když několik gólů z toho i tentorát bylo), skvělým výkonem ho ale zastoupil Kolja. Zajímavé, oba kluci ročníku narození 2011... desítky budou muset přidat! :) Zatím to je pořád jenom o dravosti - vybojovat si míč a už k němu nikoho nepustit... což přesně dneska Kolja předváděl. No a pak je samozřejmě ještě nutné vystřelit míč na branku (to jen takové popíchnutí pro Kubu se Šímou, kterým to zatím příliš nejde). V dravosti a snaze získat míč udělali kluci od halových turnajů obrovský pokrok, doufejme, že to předvedou i příští víkend, kdy k nám přijede celý tým hráčů na úrovni dnešního nejlepšího borce soupeře.

No a pak už nám zbývá jen "maličkost" - postavit na pěkný základ v podobě dravosti a chutě do hry i nadstavbu v podobě fotbalového přemýšlení, pěkné střely a opravdových kliček. Tak uvidíme, kdy se nám to povede. Dřív nebo později určitě ano!

Dnes pěkný výkon ode všech - naštval mě jen Mára svým brankářským představením - to do příště výrazně zlepšíme! Vše si ale odčinil výborným výkonem ve hře a já mám velkou radost, že už se i Mára aktivně zapojuje a střílí góly. Mates mě zase rozzuřil, když nechal míč ležet pár metrů od sebe. To ale bylo naštěstí jen jednou a i on předvedl pěkné průniky a rozehrávky, takže v příštím zápase může být třeba právě on střelcem mnoha gólů.

Těšíme se!

Sportu zdar!


(c) 2017 - FK Pšovka - MINI