ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Jesenice 26. 2. ...

Víc štěstí než (roz)umu :)

26.02.2017

 

Kluci tentokrát dosáhli svého nejlepšího umístění v krátké historii svých turnajových vystoupení,  má to ale háček... u prvních dvou zápasů mám v notýsku poznámky "hrůza" a "tragédie". Paradoxně právě v těchhle zápasech kluci dosáhli dobrých výsledků a dostali se do bojů o medaile. Postupně se výkony všech zlepšovaly a výsledky naopak zhoršovaly (s rostoucí kvalitou soupeřů). A protože výsledky moc nepočítáme (my trenéři určitě ne, kluci bohužel ještě trochu jo...), celkový dojem se zlepšoval, což je vždy pro hodnocení celého turnaje to nejdůležitější... :)

Tak teď k samotnému hodnocení - a začněme těmi veselými zprávami:

1) Kluci se (alespoň částečně) konečně naučili pokřik, který jsme jim sesmolili. Z toho si uděláme tradici před každým tréninkem i zápasem a budeme zase o kousek víc tím správným týmem!

2) Poprvé jsme ukázali v akci naší specialitu - kapitána s páskou na noze. :) Šíma šel týmu příkladem a věříme, že kapitánská páska takto bude působit na všechny její nositele. Další šanci si zasloužil dnešním zápalem pro hru a neustávajícím tréninkem Domča.

3) Většina kluků strávila půl dne pohybem a tréninkem. Zápasů sice nebylo mnoho, vedlejší rozcvičovna ale posloužila skvěle a kluci měli spoustu času na otrkávání se a získávání nových dovedností.

4) Výkony opravdu měly stoupající tendenci a zatímco v prvních zápasech jsme se mohli jenom chytat za hlavu, dále jsme si i s chutí zatleskali. Zasloužily se o to pěkné průniky s míčem od Šímy a bojovnost ostatních - zejména Domči a Fildy, kteří nebojácně útočili přímo na míč a mnohokrát ho také získali... na což obvykle navázali zběsilým odkopem, čímž se plynule dostáváme k tomu, co nám dneska nešlo... :)

No tak zejména to byl fotbal ve všech jeho podobách - kluci v poslední době netrénovali s míčem (prázdniny + cvičení + testování) a zápasů zatím odehráli také pouze minimum, a tak není divu, že to bylo trápení. Kluci se nejprve trochu báli soupeřů a běhali kolem míče - to se v průběhu turnaje výrazně zlepšilo, k dokonalosti to ale mělo daleko. Hlavně nám ale nešly základní fotbalové dovednosti jako kop (žblabuny při rozehrávce od branky i při pokusech o střely) a vedení míče. Obě ale dalšími tréninky doženeme a na příštím turnaji se předvedeme zase v o kousek lepším světle. Náš pověstný zápasový chumel, který je postrachem slabších a výhodou silnějších soupeřů, zatím o tréninky rozbíjet nebudeme, dalšími odehranými zápasy na to kluci budou postupně přicházet sami.

Bylo to pěkné, sportu zdar a těším se zase příště!

(c) 2017 - FK Pšovka - MINI