ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Čechie Kralupy 2. 5. ...

Plíce jsem si mohl vykřičet...

...ale zdá se, že to nějaký účinek má. Úvodem bych rád poznamenal, že jsem měl rozepsanou krásnou slohovku o šesti kapitolách, ale celý se mi to smazalo, takže to zestručním na pouhopouhé 4 odstavce. :(

Ti, kteří hráli zápas v neděli, se zpravidla zlepšili - zejména Kuba s Matesem, kteří šli za míčem jako dva tanci. Super! Své dobré výkony opět potvrdili Páťa, Domča a Šíma, kteří rovněž skvěle bojovali a dokázali také kličkovat a pěkně střílet, díky čemuž se jim podařilo vstřelit několik gólů. Márovi jsme po tomto zápase svěřili kapitánskou pásku a věříme v její motivační funkci - Márův potenciál sahá totiž mnohem dál, než k několika vybojovaným míčům.


Druhá pětice hráčů není tolik zápasově ostřílená a na výkonu to pochopitelně bylo znát. Velkou radost nám ale udělal Filda, který také mohl zaslouženě oslavit svůj první životní gól. V průběhu hry se rychle (za mého neustálého hlasového doprovodu) zlepšoval Kolja, který si v závěru už dokázal sám vybojovat míč a málem taky vstřelil gól. Denis s Péťou se zatím nedokážou na hřišti tak dobře orientovat, dneska mě ale i oni mile překvapili a jsem přesvědčen, že je v jejich silách ostatní kluky brzy dohnat! Pro Davida šlo o první životní zápas a i on může být pro náš tým velkým příslibem!

Doba hájení klukům končí - v září z valné většiny nastupují do školy a tam už se s nimi taky nikdo mazat nebude. Stejně tak na fotbale už budeme vyžadovat, aby se dokázali rychle rozhodnout (jinak odpískám zdržování hry), aby alespoň tušili, kdo uvede míč zpět do hry (jinak ho s radostí přenechám soupeři), aby se v brance snažili chytat rukama a hlavně aby si dokázali míč vybojovat a neobskakovali kolem soupeřů jako holky. To se dnes (za mého mohutného povzbuzování) poměrně dařilo, musí to ale být samozřejmostí i proti mnohem vyšším a lepším soupeřům, než byl ten dnešní. Nezajímá mě výsledek, ale nové dovednosti, které si kluci ze zápasu odnesou. Těch dnes bylo dost, protože jsme si dokázali míče vybojovat, a tak si skoro všichni mohli zkusit kličku, rozehrávku i střelu. A přesně to od zápasů očekáváme!


Mám radost, že jsme se dnes sešli v kompletní sestavě (chyběla jen mláďata a Maxík), a že všichni kluci odehráli a odtrénovali pořádnou porci minut s velkou chutí do hry. Abychom byli opravdu konkurenceschopní, bude třeba naše řady ještě rozšířit - pokud tedy víte o potenciální posile, nebojte se ji přivést k nám na Pšovku! :) Úplným závěrem děkuji všem rodičům za slušné fandění a za to, že v areálu hřiště nekouří! :)

Sportu zdar!


(c) 2017 - FK Pšovka - MINI