ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Braník 11. 3. ...

Pšovka vrací úder!

11.03.2017

 

Po čtvrtečním zápase, který nám příliš radosti nepřinesl (a co hůř, já jsem v zápalu boje nastydnul!), bylo tohle trochu jiné kafe. Úvodem si ale přiznejme, že jsme měli oproti ostatním týmům drobnou konkurenční výhodu v podobě o "rok" staršího Domči.

Právě Domča spolu s Denym navázali na své výkony ze čtvrtka, což už tentokrát (proti soupeřům na naší úrovni) neslo ovoce nejen v podobě vybojovaných míčů, ale i pěkných průniků podél lajn a také vstřelených gólů! A na náš tým byl o to lepší pohled, když se dnes k našim dravcům přidali i jejich další spoluhráči. Kapitán Páťa dnes také spoustu míčů vybojoval, protože se nebál jít přímo na míč a v mezích pravidel při tom i tělem odstrčit soupeře (pravda, občas pozapomněl, oproti čtvrtku to bylo ale vynikající!). Rezervy máme zatím ve vedení míče, ale až si Páťa uvědomí, že je na hřišti nejrychlejší, a že není důvod míče odkopávat, budou se dít divy! Uvidíme, jak to bude trvat dlouho... Matýsek nás dnes uchvátil zejména famózním brankářským výkonem, kterým deptal soupeřovy útočníky. I ve hře ale předvedl mnoho povedených průniků. Pochvalu má také za reakce na hru, kdy si obvykle jako jediný uvědomil, že musí dávat pozor i ve chvílích, kdy je míč mimo hřiště, a zastavil tak spoustu soupeřových úniků po (pro ostatní zcela nečekaném) rozehrání autu. Na závěr si nechávám Páju, který si hned ze svého prvního turnaje odnesl krásnou stříbrnou medaili. Cíl "kopnout si do míče" byl splněn již po několika vteřinách prvního zápasu, slzičky byly zahnány a i z Páji se nám pomalinku stává fotbalista :)

Z celkového pohledu chci kluky pochválit ještě za několikanásobně perfektně provedený pokřik, a také za to, že většinu volných chvil využívali k tréninku za jednou z branek. Velkou pochvalu dnes zaslouží i všichni přítomní rodičové, kteří neváhali odměnit každou povedenou akci potleskem. A v takové atmosféře se klukům určitě hrálo mnohem líp než obvykle!

Bojovnost našich fotbalistů dnes dokumentuje i barva jejich obličejů po skončení turnaje, díky které šlo kluky snadno zaměnit za reprezentaci Kamerunu. Nemohu si ale odpustit poznámku, že kdybych Denymu s Domčou sečetl čas strávený na zemi, dostal bych se k pěkné čtvrt hodince.. :)

Dnes to bylo moc pěkné, těšíme se na další tréninky!

Sportu zdar!

(c) 2017 - FK Pšovka - MINI