ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
    Běchovice 13.11
    Běchovice 27.11
    Odolena Voda 4.12
    Česká Lípa 11.12
    Neratovice 15. 1.
    Jesenice 26. 2.
    Mělník 9. 3.
    Braník 11. 3.
    Běchovice 27. 3.
    Mělník 1. 4.
    Nelahozeves 12. 4.
    Vojkovice 22. 4.
    Libiš 30. 4.
    Čechie Kralupy 2. 5.
    Neratovice a EMĚ 6. 5.
    Tišice 13. 5.
    Byšice 20. 5.
    Postřižín 27. 5.
    Kralupy 1901 2. 6.
    Roudnice 10. 6.
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::SEZONA 2016-17 > Běchovice 27.11 ...

Podruhé v Běchovicích řádil Šimon!

K našemu druhému turnaji jsme se vydali do Běchovic - a že jsou kluci s prostředím seznámeni mnohem lépe než minule, bylo patrné na první pohled.

Tak především jste si museli dát pozor při pohybu v chodbách mezi tělocvičnou a šatnami - tam jste totiž téměř na každém kroku mohli narazit na "zombíky", a když jste věděli, kde hledat (konkrétně pod stolem), tak i na "tajné agenty." Když začali plenit i kabinu soupeře, musel jsem zasáhnout a nemilosrdně je vyhnat... :)

Zlepšení se ale naštěstí nekonalo jen ve formě otrkávání se, ale také na poli sportovním. Stály proti nám opět velmi dobré a fyzicky vyspělé týmy, kluci s nimi ale bojovali velmi statečně. Vynikali zejména Šimi s Kubou, kteří byli úplně všude a byli za své výkony po zásluze odměněni i vstřelenými góly!

Matýsek zase oslnil svým suverénním výkonem v brance a zejména pak přesnými rozehrávkami do stran oběma nohama (!). Kolja také už podstupoval se soupeři mnohem víc soubojů a v bráně se mu rovněž dařilo. Denis byl zcela evidentně nejaktivnějším zombíkem v přestávkových hrách, zbylo mu ale dost sil i do zápasů. Zejména tedy na svůj typický způsob bránění soupeře, při kterém ho chytne oběma rukama a nepustí.. :)

Trochu mě dneska štval Mára (zejména při jednom ze zápasů), když vynakládal zdaleka největší množství energie na diskuze se spoluhráči, trenérem i maminkou. Naštvání mě ale rychle přešlo, když jsem vyzvěděl, že za to může černo-bílá barevná kombinace soupeře, což jsou barvy, které Mára nemůže vystát. A to uznávám, že se za takových okolností soustředit na hru nedalo... :)

Celkově chci kluky pochválit a stejně tak i fanoušky z řad rodičů, které kluci v posledním zápase svým výkonem rozproudili k hlasitějšímu povzbuzování. Pro kluky je potlesk a uznání po povedené akci (a to i za výrazně nepříznivého stavu) tou největší odměnou a zároveň motivací. Prosím, nezapomínejme na to!

Tak to je vše, závěrem chci ještě jednou pogratulovat Šimimu s Kubou k jejich prvním gólům. Věřím, že jich přidají ještě moc a moc. Šimi si zároveň domů odnesl památeční diplom - za své dnešní výkony si to zcela jistě zasloužil.

Sportu zdar!(c) 2017 - FK Pšovka - MINI