ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
   SEZONA 2017-18
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
MINI: Neratovice

::POKYNY ...

Jak to u nás chodí? Co potřebujeme, abychom mohli navštěvovat Školičku FK Pšovka? Má se to následovně...

  • Potřebujeme fotbalový míč, velikost č. 3! Pro nováčky máme míče klubové, i přesto ale doporučuji pořídit. Fotbalový míč je totiž základní potřebou každé domácnosti. :) K zakoupení by měl být ve většině obchodů se sportovními potřebami. Určitě v tuto chvíli nemusíte jít po nejlepší kvalitě, neměl by to ale být míč gumový.
  • Potřebujeme také sportovní oblečení. Počítejme prosím s tím, že si oblečení s opravdu vysokou pravděpodobností umažeme. Snažíme se děti vést k aktivnímu pohybu včetně skákání, lezení a padání... a při tom to ani jinak nejde :)
  • Na tréninky do tělocvičny potřebujeme sálovou obuv se světlou podrážkou!
  • Potřebujeme být dochvilní! Je lépe dorazit o hodinu dříve, než o minutu později. Já vím, někdy je to těžké, ale prosím, snažte se. Sraz je 15 minut před tréninkem a 40 minut před zápasem. Děkujeme!
  • Potřebujeme s sebou na tréninky nosit dostatek pití (nejlépe čisté vody), abychom byli stále svěží a připraveni na další hry.
  • Potřebujeme se předem omluvit, když na trénink nemůžeme nebo nechceme dorazit. Horko, sucho, déšť ani chlad nejsou důvody pro zrušení tréninku. Trénink se ruší sms zprávou od trenéra. Pokud tato zpráva nedorazí, trénujeme normálně dle rozpisu. :)

 

Co naopak u nás nepotřebujeme?

  • Zbytečné je hned na první trénink pořizovat kopačky. Děti z nich rychle vyrostou a příliš výhod neposkytují.
  • Nepotřebujeme okamžitě nic platit. Ano, platit se nakonec bude, a to 1000 Kč/půl roku, zatím ale není kam spěchat. Vyčkáme, zda se Vám a Vašim dětem bude u nás líbit a platby budeme řešit časem. V současnosti již je zřízen pro tyto účely zvláštní transparentní účet, na kterém můžete sledovat hospodaření našeho týmu: 2501098770/2010.

(c) 2017 - FK Pšovka - MINI