ÚVOD
   AKTUALITY
   O NÁS
   FILOSOFIE
   POKYNY
   TÝM
   SEZONA 2016-17
   SEZONA 2017-18
   SEZONA 2018-19
   SOUBORY
   FOTO
   VIDEO
   HALOVÉ TURNAJE
   KONTAKT

NEWS:
Záryby 9. 6.

::FILOSOFIE ...

Budeme si hrát. Děti hra baví a dospělé taky. Budeme se učit vnímat prostor, míč, spoluhráče i protihráče pomocí her. Her, ve kterých ani jednou nenastane zcela stejná situace. Her, ve kterých nebudeme dětem říkat kdy a kam mají běžet. Budeme se tím učit samostatnému a rychlému rozhodování, které v mnoha případech bude správné a v mnoha případech ne. Budeme se měnit v myslící bytosti, které si umí užít radosti z úspěchu i pojmenovat chybu při neúspěchu.

Budeme se vzájemně podporovat ve svém snažení. Budeme soutěživí v rámci zásad fair-play. Budeme dodržovat stanovená pravidla.

Nebudeme stát v dlouhém zástupu a čekat, než se dostaneme na řadu. Nebudeme se učit jen kopat do míče, ale i běhat, skákat, lézt, padat, házet a chytat. Nebudeme si vyčítat žádnou chybu při hře.

Při zápasech budeme vyžadovat samostatné rozhodování a odvahu i za cenu mnoha "chyb". Nebudeme děti po hřišti vodit jako loutky, ačkoli víme, že bychom tím mnohdy dosáhli lepšího výsledku. Nikdy nebudeme upřednostňovat výsledek zápasu před učením nových dovedností. Odkopnout míč ve snaze o co nejlepší výsledek se naučí dříve nebo později každý, fotbalistu si ale musíme vychovat už od mala!

Budeme se bavit hrou!


(c) 2017 - FK Pšovka - MINI